top of page

Dzień Otwarty

grudzień 2011

 

3 grudnia w Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e, odbyła się Impreza Integracyjna w ramach Dnia Otwartego Fundacji FORS-ITIS.

Program spotkania obejmował:

* Zajęcia z dogoterapii z udziałem psa terapeuty, prowadzone przez pedagoga specjalnego – panią Izabelę Wiszowatą

* Zajęcia z Ruchu Rozwijającego wg W. Sherborne prowadzone przez psycholog – panią Justynę Soję-Sularz

* Zabawy dla dzieci prowadzone przez studentów Nauczycielskiego Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku

* Spotkanie rodziców i pracowników fundacji przy kawie, herbacie i ciastku

Impreza została zorganizowana dla dzieci i ich rodzin korzystających ze wsparcia Fundacji FORS-ITIS. Studenci – wolontariusze uczestniczyli w proponowanych zajęciach oraz sprawnym przebiegu imprezy pełniąc rolę opiekunów i animatorów zabaw dla dzieci. Każde dziecko otrzymało upominek mikołajkowy ufundowany przez fundację.
Celem spotkania była integracja dzieci, rodziców i pracowników fundacji oraz wspólne spędzenie sobotniego przedpołudnia. Impreza przebiegła w życzliwym i pogodnym nastroju, proponowane zajęcia z pewnością dostarczyły dzieciom i rodzicom nowych wrażeń, a nam - organizatorom ochoty do podejmowania kolejnych podobnych działań.

Pani psycholog Justyna Soja-Sularz zabrała głos w prasie

 

przeczytaj

Konsultacje ze specjalistami
październik 2011

W najbliższą sobotę - 8 października w godz. 9.00 - 12.00, zapraszamy chętnych rodziców z dziećmi na konsultacje ze specjalistami: neurologopedą i terapeutami integracji sensorycznej. Na miejscu można będzie uzyskać wstępną ocenę logopedyczną dziecka, ocenić ryzyko zaburzeń sensomotorycznych, skorzystać z fachowych porad.
Konsultacje są nieodpłatne, poprzedzone umówieniem telefonicznym: tel. 502730141

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

miejsce: Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e, ul. Jowisza 2

Otwarcie Fundacji FORS-ITIS
sierpień 2011

27 sierpnia w Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e, odbyło się oficjalne otwarcie Fundacji FORS-ITIS. Mieliśmy przyjemność gościć sympatyków, przyjaciół i życzliwe osoby, które przyczyniły się do powstania Fundacji. Za przybycie, ciepłe słowa i uroczy wieczór wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy!

KRS: 0000395931      NIP 5423219949    e-mail: forsitis@onet.pl

bottom of page