To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
Szkolenie TERAPIA RĘKI - funkcjonalne ćwiczenia ruchów globalnych i precyzyjnych kończyny górnej i reki, funkcji dnia codziennego i funkcji grafomotorycznych oraz inne formy stymulacji.

Szkolenie prowadziła ​wg programu autorskiego mgr Izabela Gelleta-Mac. Uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i obecność.​

czerwiec 2014

Szkolenie ROZWÓJ NIEMOWLĘCIA - prawidłowy i zaburzony rozwój niemowlęcia i małego dziecka. Program wczesnej terapii i stymulacji psychoruchowej w oparciu o neurofizjologię rozwoju.

​wrzesień 2013

28-29 września w Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e odbyło się kolejne szkolenie n/t stymulacji psychoruchowej niemowlęcia i małego dziecka. Szkolenie prowadziła ​wg programu autorskiego mgr Izabela Gelleta-Mac. Uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i obecność.

ćwiczenie na piłce
Szkolenie DZIECKO WIOTKIE

​kwiecień 2013

20-21 kwietnia w Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e odbyło się szkolenie n/t obrazu dziecka z obniżonym napięciem posturalnym, metod postępowania oraz propozycje ćwiczeń.

Szkolenie prowadziła ​wg programu autorskiego mgr Izabela Gelleta-Mac.

Szkolenie "Ośrodkowe Zaburzenia Słuchu (C)APD jedną z przyczyn trudności w uczeniu się"
styczeń 2013

Szkolenie przeprowadziła Pani Renata Borowiecka, pedagog specjalny i korekcyjny, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta neurorozwoju INPP, terapeuta Johansena IAS. Prowadzi Centrum Edukacji, Diagnozy i Terapii Psychologiczno.-Pedagogicznej w Warszawie. Pracuje z dziećmi z trudnościami w uczeniu się i zaburzeniami rozwojowymi. Nauczyciel akademicki WSSE. Współzałożycielka Centrum Terapii Johansena IAS Polska w Warszawie.

W spotkaniu uczestniczyło 40 osób.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do korzystania z naszej oferty w przyszłości.

KRS: 0000395931      NIP 5423219949    e-mail: forsitis@onet.pl