top of page
Szkolenie TERAPIA RĘKI - funkcjonalne ćwiczenia ruchów globalnych i precyzyjnych kończyny górnej i reki, funkcji dnia codziennego i funkcji grafomotorycznych oraz inne formy stymulacji.

Szkolenie prowadziła ​wg programu autorskiego mgr Izabela Gelleta-Mac. Uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i obecność.​

czerwiec 2014

Szkolenie ROZWÓJ NIEMOWLĘCIA - prawidłowy i zaburzony rozwój niemowlęcia i małego dziecka. Program wczesnej terapii i stymulacji psychoruchowej w oparciu o neurofizjologię rozwoju.

​wrzesień 2013

28-29 września w Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e odbyło się kolejne szkolenie n/t stymulacji psychoruchowej niemowlęcia i małego dziecka. Szkolenie prowadziła ​wg programu autorskiego mgr Izabela Gelleta-Mac. Uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i obecność.

ćwiczenie na piłce
Szkolenie DZIECKO WIOTKIE

​kwiecień 2013

20-21 kwietnia w Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e odbyło się szkolenie n/t obrazu dziecka z obniżonym napięciem posturalnym, metod postępowania oraz propozycje ćwiczeń.

Szkolenie prowadziła ​wg programu autorskiego mgr Izabela Gelleta-Mac.

Szkolenie "Ośrodkowe Zaburzenia Słuchu (C)APD jedną z przyczyn trudności w uczeniu się"
styczeń 2013

Szkolenie przeprowadziła Pani Renata Borowiecka, pedagog specjalny i korekcyjny, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta neurorozwoju INPP, terapeuta Johansena IAS. Prowadzi Centrum Edukacji, Diagnozy i Terapii Psychologiczno.-Pedagogicznej w Warszawie. Pracuje z dziećmi z trudnościami w uczeniu się i zaburzeniami rozwojowymi. Nauczyciel akademicki WSSE. Współzałożycielka Centrum Terapii Johansena IAS Polska w Warszawie.

W spotkaniu uczestniczyło 40 osób.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do korzystania z naszej oferty w przyszłości.

KRS: 0000395931      NIP 5423219949    e-mail: forsitis@onet.pl

bottom of page